Chroń to co najcenniejsze,
swoje życie i przyszłość
rodziny.
Pomagamy w doborze
najlepszych strategii
pomnażania Twojego
kapitału.
Zapewnij dzieciom dobry
start
w dorosłe życie.
Zapewniamy klientom
szybki dostęp do diagnostyki
i lekarzy specjalistów.
Chroń swój biznes
i majątek.
Ubezpieczenia
komunikacyjne.

Ostatnie wydarzenia w Polsce i na świecie pokazują,
że cały dorobek życia można stracić w ciągu kilku sekund.
Czy stać Cię na takie ryzyko?
Rynek finansowy to ciągłe zmiany. Wspólnie z klientem tworzymy
najlepsze dla niego strategie inwestowania pieniędzy.
Każdy rodzic myśli o przyszłości swoich dzieci i każdy chciałby, aby miały one dobry start w dorosłe życie. Wspólnie z klientem tworzymy kapitał, który bez względu na okoliczności zabezpiecza edukację dzieci. Organizacja polskiej służby zdrowia ogranicza dostęp do diagnostyki medycznej i lekarzy specjalistów, co decyduje o powodzeniu w leczeniu wszystkich chorób. Wspólnie z klientem tworzymy kapitał, który w trudnych sytuacjach losowych pomoże rodzinie klienta zrealizować życiowe plany i marzenia. Dzięki współpracy z wieloma towarzystwami, posiadamy szeroką ofertę ubezpieczeń, co pozwala nam na znalezienie odpowiedniej ochrony dla klienta za możliwie najniższą cenę.

Obszary działania

RODZINA

„Ludzie żyją za krótko lub za długo”

Statystyki są bezwzględne, nie oszukują. Wiemy, że ponad 33% z nas nie dożyje emerytury. Z ekonomicznego punktu widzenia ci ludzie żyją za krótko. Pozostawiają za sobą wszystkie niespełnione marzenia i plany życiowe. Wypadek i skutki z tym związane, choroba i jej następstwa oraz przedwczesna śmierć, nie pozwalają zrealizować tego co dotychczas było ich priorytetem i celem życia. Przyszłość najbliższych i związane z tym marzenia mogą lec w gruzach.

Z drugiej strony blisko 2/3 z nas dożywa emerytury. Z ekonomicznego punktu widzenia te osoby żyją za długo, jeżeli wcześniej nie pomyślą o zabezpieczeniu swojej przyszłości na tym etapie życia. Dzisiaj każdy z nas ma w rodzinie lub w kręgu znajomych kogoś, komu przyszło żyć na emeryturze. Niewielu jednak spotkało rzeczywiście szczęśliwych emerytów. Realizowali cele życiowe związane z zapewnieniem dostatniego, spokojnego życia swoim najbliższym, a zapomnieli o sobie. Nie wzięli pod uwagę faktu, że wraz z wiekiem ich siły i zdrowie nie pozwolą na tak intensywny wysiłek, by w krótkim okresie czasu zapewnić sobie kapitał potrzebny na bezproblemowe życie na emeryturze.

Dobrze skonstruowany plan uwzględniający te dwie ewentualności, za tę samą złotówkę pozwoli na zabezpieczenie emerytalnej przyszłości lub przyszłości najbliższych.

INWESTYCJE

Pieniądz rodzi pieniądz. Stara maksyma dowodzi, że oszczędności życia powinny być inwestowane w celu pomnażania majątku. Każdy z nas oczekuje wysokich zysków i zerowego ryzyka. Niestety nie zawsze udaje się zrealizować taki plan. Świat inwestycji wymaga wiedzy i doświadczenia, czasu i cierpliwości, a przede wszystkim planu działania. Wyrafinowane, pewne i dające niewyobrażalne zyski inwestycje są mitem. Wszędzie tam gdzie mówimy o lokowaniu pieniędzy, musimy pamiętać o ryzyku. Nie każdy z nas zna meandry i zawiłości rynków finansowych. Warto w tym zakresie skorzystać z pomocy fachowców i specjalistów, którzy w porozumieniu z klientem wybiorą najbardziej optymalny plan inwestycyjny. Uwzględni on wrażliwość na ryzyko, da pewność, że wiedza i doświadczenie doradców inwestycyjnych uchronią nasze ciężko zarobione pieniądze przed skutkami inflacji i nierzetelnymi partnerami.

EDUKACJA

Marzeniem każdego rodzica jest zapewnienie swoim dzieciom szczęśliwego dzieciństwa. Chcemy, aby nasze dzieci miały lepszy niż my start w dorosłe życie. Niezbędnym warunkiem dobrego startu w dorosłe, odpowiedzialne życie jest zapewnienie im odpowiedniego wykształcenia. Badania niezależnych konsultantów pokazują, że dobra edukacja zapewnia lepszą pracę i w efekcie lepsze wynagrodzenie. Dobra szkoła zapewnia skuteczną konkurencyjność na coraz bardziej wymagającym rynku pracy. Przyszłość naszych dzieci jest wprost proporcjonalnie uzależniona od wyboru nie tylko odpowiedniego zawodu, ale coraz częściej odpowiedniej szkoły.

Mity o bezpłatnym szkolnictwie są codziennie weryfikowane przez otaczającą nas rzeczywistość. Wydatki na edukację dzieci rosną. Jak wykazują badania, wykształcenie jednego dziecka kosztuje dzisiaj kilkadziesiąt tysięcy złotych przy uwzględnieniu tylko podstawowych wydatków. Warto wcześniej zastanowić się, w jaki sposób możemy zbudować taki kapitał i zainwestować niewielkie sumy pieniędzy na potrzebę edukacji.

ZDROWIE

„Szlachetne zdrowie
Nikt się nie dowie
Jako smakujesz
Aż się zepsujesz”

Sens tych słów doceniamy w momencie, w którym nasze zdrowie narażone jest na uraz, wypadek czy chorobę. Na świecie co roku miliony ludzi ulegają różnym wypadkom, diagnozuje się też wiele ciężkich zachorowań. W takich sytuacjach liczy się szybki dostęp do lekarzy specjalistów i prawidłowa diagnoza. Nieszczęście, mimo niewydolności państwowej służby zdrowia, nie musi się wiązać z bezsilnością i brakiem środków, aby przeciwdziałać następstwom nieprzewidzianej choroby czy wypadkowi. Nasi partnerzy mają duże doświadczenie na rynku usług medycznych. Oferują sprawdzone rozwiązania i procedury medyczne w tym zakresie. Najlepiej dlatego spotkać się z naszym doradcą i zapewnić sobie profesjonalną pomoc medyczną w przypadku zachorowania.

BIZNES I MAJĄTEK

Przez całe życie staramy się zapewnić sobie odpowiedni komfort. Dom w polskim społeczeństwie ma szczególny wymiar. To nie tylko mury i meble. Dla nas to symbol rodzinnego ciepła. Często kojarzy się nam z dzieciństwem i bezpieczeństwem. Ostatnie wydarzenia w Polsce i na świecie pokazują, że cały dorobek życia można stracić w kilka sekund. Czy stać Cię na takie ryzyko?

Majątek to również nasz biznes, który tak ciężko tworzymy na co dzień, na przekór recesjom i kryzysom. To nie tylko wartość księgowa naszych wysiłków zawarta w liczbie nieruchomości. To przede wszystkim wartość intelektualna. Nasz pomysł na swoje przedsiębiorstwo to często kontynuacja wieloletniej tradycji, w której biznes przekazywany jest z pokolenia na pokolenie. Sukcesja to mało znane słowo wśród osób prowadzących swoje firmy. Doświadczony doradca pomoże Ci chronić wartość intelektualną Twojego biznesu. Czy pomyślałeś o swoim przedsiębiorstwie w tej perspektywie? Mamy doświadczenie w jaki sposób przekazać sukcesję Twojego biznesu Twoim następcom.