Spotkania z Prezesem Miziołkiem

„Współczesne media lansują często ludzi o średniej, delikatnie mówiąc, wiedzy i osobowości.
Mój idol od wielu lat, Prezes Pan Marian Miziołek, był i jest wielkim człowiekiem. Prawdziwym fachowcem, z niesamowitą wiedzą i umiejętnościami. Do tego z autentyczną charyzmą. Dzisiaj byłby gwiazdą social mediów w naszym zawodzie.

Dzięki Prezesowi nauczyłem się wielu rzeczy i wciąż się uczę.

W swojej książce „ Buduj swoją legendę” Prezes Marian Miziołek opowiada o swoim sukcesie w profesji, jako doskonały fachowiec i nauczyciel, w przeciwieństwie do osób, których know-how daleko odbiega od definicji fachowości. Prezes to autorytet wszechczasów, który odniósł, odnosi i będzie odnosił sukcesy, ponieważ jest praktykiem a nie teoretykiem biznesu.

Innymi słowy jest to człowiek który wie co mówi a nie mówi co wie.!!!”

– Jacek Magdziarz

To słowa jakie znajdą się w trzecim wydaniu książki Pana Prezesa Mariana Miziołka. Oddają one prawdziwy obraz w jaki postrzegamy tę wielką postać. Każdy , kto kiedykolwiek uczestniczył w spotkaniu z Prezesem wie , że na temat kariery w ubezpieczeniach może mówić z przesłaniem i prawdziwą pasją tylko dlatego , że sam praktykuje ten szlachetny zawód do dnia dzisiejszego. Dla tych którzy go już znają i dla tych którzy nigdy nie mieli okazji spotkać się z tym gigantem w świecie ubezpieczeń gorąco polecam sprawdzenie na swoim przykładzie, czy magia i niezwykły dar w jaki przekazuje prawdy na temat budowania swojej legendy, bez względu na profesję jaką wykonujesz będzie dla Ciebie źródłem inspiracji i nowych wyzwań.

Planujemy spotkania z tym niezwykłym człowiekiem w kilku miastach w Polsce.
Pierwsze z nich już niebawem w Poznaniu.

Zachęcam do śledzenia stron profreedom.pl i www.facebook.com/etykawubezpieczeniach

Dalsze szczegóły już wkrótce!!!