Spotkania z Prezesem Marianem Miziołkiem

Na temat motywacji „można by napisać wiele książek, ponieważ motywacja jest czymś co powoduje, że chcemy coś robić, jesteśmy przekonani, wierzymy w to co robimy i chcemy przekonać innych, żeby wzięli pod uwagę to co jest istotne. Natomiast taka motywacja, szanowny przyjacielu, nie jest czymś, co trwa 24 godziny na dobę. I każdy ma prawo być zdemotywowany albo stracić entuzjazm, który cię prowadził wczoraj.”

„Niewątpliwie ważną rzeczą w zachowaniu ciągłości biznesu jest zagwarantowanie dostępu do kapitału. To on jest gwarantem zachowania nie tylko ciągłości prowadzonego biznesu w czasach prosperity, ale niezbędnym czynnikiem zachowania biznesu w warunkach najtrudniejszych w życiu firmy tj. w sytuacji śmierci lub niemożności prowadzenia przedsiębiorstwa (choroba, niezdolność do pracy) jego właściciela.”

To kolejne cytaty z nowych rozdziałów książki Prezesa Mariana Miziołka. Czas do spotkania z tym wielkim człowiekiem zbliża się wielkimi krokami. Już dzisiaj możemy powiedzieć , ze termin pierwszego spotkania to 23.02.2017 w Poznaniu. Zarezerwuj swój czas w tym okresie .Jestem przekonany , że godziny pomiędzy 10.00-15.00 w tym dniu mogą okazać się decydujące w Twojej drodze do sukcesu. Niebawem ostatnie szczegóły spotkania.
Odwiedzaj strony www.profreedom.pl oraz www.facebook.com/etykawubezpieczeniach

Dzisiaj kolejny film z Prezesem. Obejrzyj i prześlij dalej.